Dárkové poukazy

Dárkové poukazy pro vás připravíme v nominální hodnotě 100, 200, 500 Kč. Můžete darovat také dárkový poukaz na 1 kg zmrzliny, nebo na snězení našeho bezedného kelímku v hodnotě 300 Kč / osobu a nebo rodinný bezedný kelímek pro 2 dospělé osoby a až 3 děti do věku 15 let při jedné návštěvě a na jedno posezení v hodnotě 600 Kč. Hodnotové dárkové poukazy nelze uplatnit na alkoholické nápoje. Platnost poukazu je 12 měsíců.

Poukazy do 5 kusů vám rádi připravíme bez objednání na počkání ve všech našich provozovnách.

Přejete - li si více než 5 poukazů, využijte prosím níže náš objednávkový formulář, kde uveďte počty, druhy poukazů a provozovnu, kde si je přejete vyzvednout. Poukazy není možné posílat poštou nebo elektronicky, je třeba si je vyzvednout pouze na našich provozovnách. Platba je možná hotově nebo platební kartou při převzetí.

Tak neváhejte a udělejte někomu blízkému radost!


Cena celkem: 0 vč. DPH

Co vás ještě zajímá

Platnost dárkového poukazu je jeden rok.

Dárkové poukazy můžete uplatnit ve všech našich provozovnách.

Do 5. kusů připravíme dárkové poukazy kdykoliv a na počkání ve všech našich provozovnách. Dárkové poukazy máme pro vás hodnotové v částkách 100 Kč, 200 Kč a 500 Kč, nebo věcné 1kg zmrzliny, bezedný kelímek a rodinný bezedný kelímek. Jiné než uvedené hodnoty a typy poukazů bohužel nepřipravujeme. Pokud máte zájem o více než 5 poukazů, využijte prosím náš objednávkový formulář na těchto webových stránkách v sekci dárkové poukazy, kde uveďte počty a druhy poukazů a provozovnu, kde si je přejete vyzvednout. Poukazy není možné posílat poštou nebo elektronicky, je třeba si je vyzvednout pouze na našich provozovnách. Platba je možná hotově, nebo platební kartou při převzetí.

Není, dárkové poukazy je vždy třeba si vyzvednout na pobočce.

Kde najdete naše pobočky