Naše zmrzlina

Ano, večírek, meeting, workshop či oslavu je možné uspořádat ve všech našich provozovnách. Kontaktujte nás a my to rádi pro vás zajistíme.

Speciální narozeninové dorty s popisem na přání zatím nevyrábíme, je možné si u nás zakoupit celý dort z nabídky našich dortů. Je ale třeba objednávka alespoň 3 dny předem.

Všechny druhy zmrzliny včetně zdravých a veganských prodáváme maloobchodně vždy za stejnou cenu jen dle velikosti porce. Tak to bylo, je a tak to zůstane.

Ano, je možné objednat zmrzlinu s dovážkou domů. Minimální odběr pro dovážku do domu a rozvoz zdarma je ale 6 kg v oblasti Praha 1, Praha 2, Praha 3 a 10 kg pro ostatní městské části. Mimo Prahu individuální cena dopravy, dle vzdálenosti.

Přírodní čekankovou vlákninu - inulin.

Jeden bezedný kelímek platí pro jednu osobu (ostatní nesmí pomáhat ochutnávat) při jedné návštěvě a na posezení. Rodinný bezedný kelímek platí pro dva dospělé a až tři děti do věku 15 let při jedné návštěvě a na posezení.

Zmrzlina většinou vydrží v mrazáku, dokud se nesní, ale jinak zmrzlina zakoupená v naší zmrzlinárně je určená k okamžité spotřebě, doporučujeme ji zkonzumovat do 48 h od zakoupení.

Ano. Kornouty, které máme v běžné nabídce VEGANSKÉ JSOU! Vyjímku tvoří naše domácí kornouty, které nejsou veganské, bezlepkové, ani bez cukru, ale pan Zmrzlinka usilovně pracuje na receptuře, která bude všechny tyto parametry splňovat :)

Zmrzlinu domů u nás můžete zakoupit v balení 0,5 kg či 1 kg. Aby přežila cestu až k vám domů, dostanete ji od nás v polystyrenové thermo vaně, kde vydrží cca 40 minut, když není moc horko tak i déle.

Dárkové poukazy

Platnost dárkového poukazu je jeden rok.

Dárkové poukazy můžete uplatnit ve všech našich provozovnách.

Do 5. kusů připravíme dárkové poukazy kdykoliv a na počkání ve všech našich provozovnách. Dárkové poukazy máme pro vás hodnotové v částkách 100 Kč, 200 Kč a 500 Kč, nebo věcné 1kg zmrzliny, bezedný kelímek a rodinný bezedný kelímek. Jiné než uvedené hodnoty a typy poukazů bohužel nepřipravujeme. Pokud máte zájem o více než 5 poukazů, využijte prosím náš objednávkový formulář na těchto webových stránkách v sekci dárkové poukazy, kde uveďte počty a druhy poukazů a provozovnu, kde si je přejete vyzvednout. Poukazy není možné posílat poštou nebo elektronicky, je třeba si je vyzvednout pouze na našich provozovnách. Platba je možná hotově, nebo platební kartou při převzetí.

Není, dárkové poukazy je vždy třeba si vyzvednout na pobočce.

Práce u nás

Nejprve si pečlivě projdeme vaše CV a pokud jste na nabízenou pozici vhodným kandidátem, pozveme vás k osobnímu pohovoru.

První osobní pohovor vede manažer. Pokud vás vybereme z vhodných kandidátů, budete samozřejmě mluvit i s panem Zmrzlinkou Honzou Hochsteigerem.

Záleží na tom, kdy se přihlásíte a jak to s volnými pozicemi u nás vypadá. Většina vhodných kandidátů, které si vybereme u nás může nastoupit do týdne, pokud máme plno, tak dle dohody.

Ano, požadujeme alespoň základní komunikační znalost Angličtiny. Ostatní cizí jazyky jsou samozřejmě výhodou.

Záleží na tom, na jaké pozici si u nás přejete pracovat. Obsluha zmrzlinového pultu se k počítači v práci vůbec nedostane, provozní manager by bez něj byl marný.

Ostatní dotazy

Ano, rezervace přijímáme na všech našich pobočkách pouze telefonicky nebo při osobní návštěvě.

Momentálně zatím ne, ale Pan Zmrzlinka se připravuje, že v budoucnu je rád pořádat bude. Až ten čas přijde, budeme o tom informovat.

Ano, na všech našich pobočkách je možno platit kartami Visa, Maestro, Master card. American expres naopak nepřijímáme.

Chcete se nás na něco zeptat?

Informace o ochraně osobních údajů