Vedoucí směny

Co budeš dělat

Budeš tím, kdo nejvíce tvoří obraz naší firmy, protože budeš na place nejvíc. Povedeš baristy i brigádníky tak, aby byla jejich práce stoprocentní. Budeš pomocnou rukou u kávovaru, za barem, na vitríně, i v kuchyni. Vedoucí směny je plně zapojený do přímého provozu, aby byl v nejužším kontaktu s hosty, ale i s personálem, zodpovídá za plynulost chodu cukrárny a rozděluje úkoly podle svého uvážení. Objednávky zboží a surovin budou také Tvoje parketa. Stejně jako školení nových brigádníků a dohlížení na jejich práci. Zodpovědnost za denní tržbu leží také na tvých bedrech. Budeš komunikovat s vedoucími ostatních provozů.

Co od Tebe chceme

To, co od Tebe požadujeme je zkušenost s vedením týmu, nadšení a radost z práce s lidmi, ochotu a vstřícnost, komunikativní, klidně i extrovertní povahu a odhodlání jít do toho naplno. Měl bys být schopen komunikovat anglicky a zvládnout základní administrativu na PC. U nás se nikde žádné meze nekladou a hledáme talenty všeho druhu. Výhodou, ale ne podmínkou, je předchozí zkušenost v gastronomii.

Co Ti nabízíme

Zázemí stabilní, rozvíjející se společnosti, která je plná nadšenců, které práce u nás jednoduše baví. Pracovní prostředí je velmi atraktivní a nachází se v přímém centru Prahy. Nabízíme směnný provoz, smlouvu na HPP a samozřejmostí je i možnost kariérně růst. Velmi dobré finanční ohodnocení, odměny dle pracovních výsledků a slevy na firemní produkty. Každý šikovný člověk u nás najde své uplatnění.

Mám zájem

Ozvěte se nám

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktuj prostřednictvím tohoto formuláře. Těšíme se na Tebe

Informace o ochraně osobních údajů