Vedoucí směny

Co budeš dělat

Obsluhovat bar, vařit kávu, servírovat zmrzlinu. Budeš tím, kdo nejvíce tvoří obraz naší firmy, protože budeš na placu nejvíc. Povedeš baristy, číšníky, brigádníky tak, aby byla všechna jejich práce stoprocentní. Společně s provozním manažerem se budeš podílet na řízení celé zmrzlinárny. Vedoucí směny je plně zapojený do přímého provozu, aby byl v nejužším kontaktu s hosty, ale i s personálem. Motivuje personál a rozdmýchává v něm nadšení, které chceme a potřebujeme.

Co od tebe chceme

To co od Tebe požadujeme je určitě zkušenost s gastronomií, nadšení a radost z práce s lidmi, ochotu a vstřícnost, komunikativní, klidně i extrovertní povahu a odhodlání jít do toho naplno. Měl bys být schopen komunikovat anglicky a zvládnout základní administrativu na PC. U nás se nikde žádné meze nekladou a hledáme talenty všeho druhu.

Co Ti nabízíme

Zázemí stabilní, rozvíjející se společnosti, která je plná nadšenců, které práce u nás jednoduše baví. Pracovní prostředí je velmi atraktivní a nachází se v přímém centru Prahy. Nabízíme směnný provoz, smlouvu na HPP a samozřejmostí je i možnost kariérně růst. Velmi dobré finanční ohodnocení, odměny dle pracovních výsledků a slevy na firemní produkty. Každý šikovný člověk u nás najde své uplatnění.

Mám zájem

Ozvěte se nám

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktuj prostřednictvím tohoto formuláře. Těšíme se na Tebe

Informace o ochraně osobních údajů