Velkoobchod

Zmrzlinu vyrábíme a prodáváme také velkoobchodně. Pokud jste restaurace, kavárna, bar, cukrárna, bistro, jídelna nebo zoo – všude se naše zmrzlina skvěle hodí a vaši zákazníci ji rádi ocení. Zmrzlina jako dezert – nebo zmrzlina jako součást jídelního chodu, zmrzlina sladká – nebo slaná, žádné meze se nekladou. Mistr zmrzlinář Honza Hochsteiger s vámi ochotně a rád vymyslí vaši speciální zmrzlinu, která bude jedinečnou chloubou vašeho podniku a lidé se k vám na ni budou stále vracet. A nebo si můžete vybrat z naší nabídky více než 50 druhů řemeslných zmrzlin, které běžně vyrábíme. Zmrzlinu velkoobchodně dodáváme ve dvoukilových vaničkách a po Praze rozvážíme zdarma. Kontaktujte nás a dohodneme se na všem, co potřebujete.

Co vás ještě zajímá

Ano, rádi dodáváme zmrzlinu i do pražských hotelů, barů, restaurací, cukráren, mlékáren, kaváren - zkrátka všude tam, kde si ji přejí. Podmínky i ceny jsou individuální podle domluvy.

Ano, zmrzlinu zavážíme v Praze pět dní v týdnu naším zmrzlinářských mrazícím autem.

Ano, soukromé akce navštěvujeme. V případě zájmu nás kontaktujte, připravíme pro Vás individuální nabídku.

Ano, velkoobchodní prodej zmrzliny mimo Prahu je možný, cenu dopravy účtujeme individuálně dle odebraného množství a vzdálenosti od Prahy.

Kontakt

Honza Hochsteiger
Mistr zmrzlinář

Chcete se na něco zeptat?

Informace o ochraně osobních údajů