Velkoobchod

Zmrzlinu vyrábíme a prodáváme také velkoobchodně. Pokud jste restaurace, kavárna, bar, cukrárna, bistro, jídelna nebo zoo – všude se naše zmrzlina skvěle hodí a vaši zákazníci ji rádi ocení. Zmrzlina jako dezert – nebo zmrzlina jako součást jídelního chodu, zmrzlina sladká – nebo slaná, žádné meze se nekladou. Vybrat si můžete z naší nabídky více než 50 druhů řemeslných zmrzlin, které běžně vyrábíme. Zmrzlinu velkoobchodně dodáváme ve dvoukilových jednorázových vaničkách a rozvážíme v rámci Prahy zdarma. Věnujeme se plně výrobě zmrzliny, proto nemáme prostor k zajištění zmrzlinových pultů a vitrín, ale umíme poradit kde potřebné vybavení sehnat. Jsme malá stále skoro rodinná firma a na naší pověsti nám extrémně záleží, proto neposkytujeme franšízu ani brand Crème de la Crème žádným dalším subjektům. Kontaktujte nás a dohodneme se na všem, co je třeba.

Co vás ještě zajímá

Ano, rádi dodáváme zmrzlinu i do pražských hotelů, barů, restaurací, cukráren, mlékáren, kaváren - zkrátka všude tam, kde si ji přejí. Rádi vám na požádání pošleme ceník a kompletní manuál jak s naší zmrzlinou pracovat.

Ano, zmrzlinu zavážíme pouze v rámci Prahy zdarma v pracovní dny naším zmrzlinářských mrazícím autem. Pro jednotlivé lokality máme konkrétní rozvozové dny.

Neposkytujeme sami cateringové služby, ale máme k dispozici k pronájmu stolní zmrzlinové vitrínky pro oslavy narozenin, soukromé akce, rauty, které jsou vhodné pro společnost do cca 200 osob a je možné v nich nabídnout 4 druhy zmrzliny. V případě zájmu nás kontaktujte, připravíme pro Vás individuální nabídku.

Ano, velkoobchodní prodej zmrzliny mimo Prahu je možný, ale nedokážeme sami zmrzlinu zavážet. Je možné se dohodnout třeba na osobním odběru v naší zmrzlinové výrobně v Praze 10 - Strašnicích.

Kontakt

Ivana Hochsteigerová

výroba zmrzliny Crème de la Crème

 
 

Chcete se na něco zeptat?

Informace o ochraně osobních údajů