Vedoucí zmrzlinové vitríny

Co budeš dělat

Budeš tím, kdo se stará o plynulý chod celé zmrzlinové vitríny. Povedeš brigádníky tak, aby jejich práce byla stoprocentní, budeš jejich pravou i levou rukou. Rozdělování úkolů podle svého uvážení bude také náplní tvého dne, stejně jako zodpovědnost za kvalitu prodávaných produktů a školení nových brigádníků. Budeš také obsluhovat a komunikovat s hosty, zkrátka budeš tím, kdo je u nás s úsměvem uvítá a díky komu se u nás budou cítit příjemně.

Co od Tebe chceme

To, co od Tebe požadujeme je vášeň, nadšení, radost z práce s lidmi, ochota a vstřícnost. Komunikativní, klidně i extrovertní povaha a odhodlání jít do toho naplno jsou u nás vítány. Měl bys být schopen komunikovat v angličtině a smysl pro čistotu a pořádek by Ti neměl být cizí. U nás se nikde žádné meze nekladou a hledáme talenty všeho druhu!

Co Ti nabízíme

Zázemí stabilní, rozvíjející se společnosti, která je plná nadšenců, pro které je práce u nás zábavou. Nabízíme Ti velmi příjemné pracovní prostředí v přímém centru Prahy, směnný provoz, smlouvu na HPP a samozřejmostí je i možnost kariérně růst. Velmi dobré finanční ohodnocení, odměny dle pracovních výsledků a slevy na firemní produkty. Každý šikovný člověk u nás najde své uplatnění.

Mám zájem

Ozvěte se nám

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktuj prostřednictvím tohoto formuláře. Těšíme se na Tebe

Informace o ochraně osobních údajů